Кримінальні новини

24 жовтня

"Терористам" чомусь дуже "полюбилася" станція міста над Ужем!

Після обіднього повідомлення з приміщення "вокзалу Кирпи" вже вкотре були евакуйовані працівники та прості громадяни.

Прочитати новину
24 жовтня

Сергій Шаранич: Винні у фальсифікації виборів реально можуть "загриміти" на сім років (ФОТО)

А тому головний міліціонер звернувся до всіх учасників майбутніх виборів не намагатись перешкоджати виборчому процесу або фальсифікувати його.

Прочитати новину
24 жовтня

"Окупант" із другом-угорцем "залетів" на кордоні!

Росіянин так і не зміг пояснити мету своєї подорожі Україною...

Прочитати новину
24 жовтня

"Східний" переправник нелегалів сяде на чотири роки!

Такий остаточний вердикт крайового Апеляційого суду щодо організатора каналу переправки нелегалів через кордон до Євросоюзу - громадянина Турції.

Прочитати новину
24 жовтня

Кримінальні пригоди неповнолітніх

У торбах підлітків на велосипедах міліція знайшла купу викрадених речей.

Прочитати новину
23 жовтня

Банк відмовився повернути пенсіонерці її заощадження

А це її єдине джерело існування.

Прочитати новину
23 жовтня

Воловецький лісгосп поплатився за сокири в лісі

Сокири кидали наліво й направо, ще й слідів на замітали.

Прочитати новину
23 жовтня

В Ужгороді на вокзалі була шарпанина

Добрий співрозмовник дав по носі і вкрав ноутбук.

Прочитати новину
23 жовтня

Мукачівець хотів продати патрони

15 набоїв калібру 7,62 мм.

Прочитати новину
23 жовтня

У Мукачівському депо "попрацювали" злодії

Обчистили електровоз.

Прочитати новину
«[1]23...768»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.