Кримінальні новини

05 травня

В ужгородській багатоповерхівці переховували нелегалів

Що робили в Ужгороді громадяни Сирії, встановить слідство

Прочитати новину
05 травня

В Ужгороді правоохоронці затримали чоловіка з марихуаною

Ним виявився 43-річний раніше судимий ужгородець

Прочитати новину
05 травня

На Тячівщині у нічному клубі сталася різанина

У ніч з 3 на 4 травня в с. Нересниця сталася бійка, яка дійшла до поножовщини

Прочитати новину
04 травня

У Львові обікрали закарпатця

Крадіжку вчинено на головному вокзалі міста

Прочитати новину
04 травня

21-річний мукачівець знову потрапить до в’язниці

Цього разу свою волю молодик обміняв на 15 тисяч, які так і не встиг заробити

Прочитати новину
04 травня

У Грузії порушили кримінальну справу проти байкерів з Росії

Російські байкери відмовились виконати прохання активістки

Прочитати новину
04 травня

Двоє закарпаток розібрали колію

Міліціонери виявили у жінок чимало елементів будови залізничного полотна

Прочитати новину
03 травня

На Хустщині пограбували школу

Звідти невідомі особи винесли ноутбук, проектор та гроші. Правоохоронці знайшли причетних осіб до крадіжки в навчальному закладі

Прочитати новину
03 травня

ФОТО з місця смерті мукачівця

Помер невідомий просто в центрі міста.

Прочитати новину
02 травня

Ужгородський військовий продавав амуніцію, бо ледве зводить кінці з кінцями

Лікування після АТО, двоє діток та хвора мати - це все на плечах військового, який отримує на місяць 2700 гривень

Прочитати новину
«[1]23...869»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.