Кримінальні новини

25 липня

Закарпатський "Бермудський трикутник" для імпортованих товарів

Протягом першого півріччя поточного року спритними ділками "тіньового" бізнесу на адресу суб’єктів господарювання інших областей ввезено з-за кордону понад двадцяти вантажівок з товарами широкого вжитку, які передбачалося розмитнити на внутрішніх митницях.

Прочитати новину
25 липня

Злочинець до Угорщини не потрапив!

Його паспорт викликав підозри у прикордонників Закарпаття.

Прочитати новину
25 липня

Крала, коли господарі були вдома...

...Протягом останнього часу до працівників Ужгородського райвідділу міліції зверталися мешканці району з аналогічними заявами про крадіжки з їхніх будинків. Потерпілі розповідали правоохоронцям, що до їх будинків шляхом обману проникала якась жінка...

Прочитати новину
25 липня

"Крилата" контрабанда зі Срібної Землі до Європи не потрапила!

На перешкоді стали прикордонники Закарпаття.

Прочитати новину
25 липня

Оголошений у розшук злочинець "попер" автівкою на міліціонера!

Правоохоронець Срібної Землі відкрив стрільбу по колесах.

Прочитати новину
24 липня

Росіяни викрали і вбили жителя Срібної Землі?

Що це саме той закарпатець, а не хтось інший, підтвердила й проведена генетична експертиза.

Прочитати новину
24 липня

Юний "переселенець" обікрав приватну оселю в Ужгороді

Він викрав жіночу сумочку та зник у невідомому напрямку.

Прочитати новину
24 липня

Хабарників-електриків затримали "на гарячому" у місті над Латорицею

Під час отримання хабара у півтори тисячі гривень. Передача грошей відбувалась у одній із кав`ярень міста.

Прочитати новину
23 липня

На Приборжавщині — "експансія" волівчан та мукачівців!

Йдеться про керівні кадри силового блоку Виноградівського району Закарпаття.

Прочитати новину
23 липня

Дві "фінансові" новини зі Срібної Землі

ТЗокрема, у регіоні викрито факт безпідставного завищення податкового кредиту з податку на додану вартість в особливо великих розмірах одним з підприємств краю, що займається торгівлею паливно-мастильними матеріалами.

Прочитати новину
«[1]23...731»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.