Кримінальні новини

07 жовтня

Нелюд жорстоко вбив жінку та викинув тіло у річку

Загорнувши його в ковдру.

Прочитати новину
07 жовтня

Закарпатець встромив ніж у груди рідного брата

До 8 років позбавлення волі засуджено мешканця Виноградова за вбивство рідного брата

Прочитати новину
07 жовтня

Горе-пияка обікрав роботодавця, заради пляшки горілки

Він сам зізнався у злочині.

Прочитати новину
07 жовтня

Угорські митники гасали за закарпатською автівкою близько 50 км по лісовим стежкам (фото, відео)

Результат податківців потішив – понад 30.000 пачок контрабандних сигарет.

Прочитати новину
07 жовтня

"Міліціонер" вимагав хабара від закарпатця, аби "відмазати" його сина

Серед глухої ночі.

Прочитати новину
07 жовтня

На Закарпатті затримали вантажівку, водій якої перевозив близько 15 кубометрів контрабандної ялиці (фото)

Коли це вже припинеться?...

Прочитати новину
07 жовтня

Понад 80 тисяч пачок контрабандних сигарет опинились у канаві (відео)

Разом з контрабандистом і мікроавтобусом.

Прочитати новину
07 жовтня

У Мукачеві затримали наркомана із "зарядженим" шприцом

Але звідки він його взяв - поки не відомо!

Прочитати новину
07 жовтня

У Хусті правоохоронці виявляли школярів-прогульників і продавців, які продають дітям алкоголь і цигарки (фото)

Днями працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей та дільничні інспектори хустської міліції провели рейд по торговельних точках, які знаходяться поблизу навчальних закладів, а також виявляли любителів прогулювати уроки.

Прочитати новину
07 жовтня

Двоє ромів намагались порізати дівчатам обличчя (відео)

Якщо ті не віддадуть їм усі гроші.

Прочитати новину
«[1]23...980»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.