Кримінальні новини

26 листопада

21-річний молодик викрадав студентів та погрожував відрізати їм кінцівки, якщо ті не дістануть гроші

Поблизу Закарпаття.

Прочитати новину
26 листопада

За хабар затримали працівника контролюючого органу

Який збирався видати "липову" довідку

Прочитати новину
26 листопада

Невідомі зухвало вбили дідуся у його ж будинку

Та обікрали

Прочитати новину
26 листопада

Поліцейські розслідують на Закарпатті 90 фактів незаконної вирубки лісу (фото)

Та 33 – незаконного видобутку корисних копалин. та 33 – незаконного видобутку корисних копалин.

Прочитати новину
26 листопада

Нові подробиці кривавого вбивства у Мукачеві

Виявляється, небіжчика не застрелили.

Прочитати новину
26 листопада

Закарпатець вивозив з краю 5 кубометрів контрабандного лісу (фото)

Породи бук.

Прочитати новину
26 листопада

Мати жорстоко побила свою дитину

Дитина пішла до правоохоронців.

Прочитати новину
26 листопада

Закарпатцю жорстоко прострелили голову

У Мукачеві.

Прочитати новину
26 листопада

Знову страждають "зелені легені" Закарпаття

Але прокурори цьому не дозволять.

Прочитати новину
26 листопада

Полювання на Перечинщині: постріли в ноги і побиття людини

Людські стосунки – річ досить проста. Щоправда, проста лише тоді, коли є повага до ближнього, контроль над власними емоціями та відсутність бажання довести правоту за допомогою сили. Інакше чекай проблем на свою голову. Історія, що трапилася в с. Туриця Перечинського району, стала цьому яскравим підтвердженням.

Прочитати новину
«[1]23...1013»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.