Кримінальні новини

02 жовтня

37 незаконних мігрантів затримали вночі на кордоні з ЄС

Невідомих осіб поблизу кордону зафіксували за допомогою технічних засобів спостереження. Відразу інформація про порушників була доведена до всіх прикордонних підрозділів та нарядів обох держав.

Прочитати новину
01 жовтня

Юный вымогатель едва ...не распустил руки!

Он требовал от двух тринадцатилетних парнишек ...8 тысяч 200 гривен!

Прочитати новину
01 жовтня

"Горе-мандрівники" прямували до Словаччини! (ФОТО)

А звідти вони планували перебратися до "вотчини" Ангели Меркель.

Прочитати новину
01 жовтня

"Западные" злодеи имеют "зуб" на карпатские огнестрелы!

Правда "почему-то" - исключительно на газовые! И при этом "обеспеченные" ...золотом!

Прочитати новину
01 жовтня

Громадян закликають позбутися "гарячих" виробів добровільно!

Як наголошує начальник дозвільної системи закарпатської міліції майор Михайло Січка, за нелегальне зберігання зброї закон, зокрема ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Прочитати новину
01 жовтня

Терористи "Градами" розстріляли бригаду енергетиків

Бригада енергетиків під час виконання відновлювальних робіт в Донецькій області потрапила під обстріл систем реактивного вогню, внаслідок чого загинув енергетик.

Прочитати новину
30 вересня

"Липові телефоністи" хочуть просто "здерти" з простачків побільше "бабла"!

Не вірте "сльозливим" або ж "нахабливим" телефонним дзвінкам: дзвоність відразу в управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної слуби області.

Прочитати новину
30 вересня

20 пігулок забороненого медпрепарату "Рівотріл" знайшли у багажі пасажирки міжнародного потягу

Ці пігулки психотропної дії знаходились в дорожній сумці в пакетику з іншими лікарськими препаратами серед особистих речей пасажирки пасажирського потягу № 16 сполученням «Будапешт – Москва» .

Прочитати новину
29 вересня

Скандальний ресторан-академія знову у всіх на устах!

...з так званого «питання Корони» відбулось понад 100 судових засідань у господарських спорах і у кримінальному провадженні. З приводу останнього є вирок суду, який вже вступив у законну силу. Йдеться про кримінальне провадження за фактом протиправних дій службових осіб КП «БТІ м. Ужгорода» Ужгородської міської ради, а також службовців підприємства-оцінювача, яке проводило оцінку готельно-ресторанного комплексу «Корона» під час проведення приватизації.

Прочитати новину
29 вересня

Який нелюд багатократно пробив череп жінці у Карпатах?

Причини та обставини її смерті нині з'ясовують представники правоохоронних органів.

Прочитати новину
«[1]23...758»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.