Кримінальні новини

14 лютого

Невідомий облив паливом та підпалив елітну автівку закарпатця

У власному дворі...

Прочитати новину
14 лютого

Із Закарпаття масово вивозять ліс із сумнівними документами

І металобрухт.

Прочитати новину
14 лютого

У виноградівському кафе розстріяли… телевізор

У поліцію Виноградова надійшло повідомлення від диспетчера приватної охоронної фірми про інцидент у місцевому барі.

Прочитати новину
14 лютого

В Ужгороді затримали дует «металістів»

Патрульні поліцейські перекрили шлях крадіям.

Прочитати новину
14 лютого

В Ужгороді вже вдруге обікрали салон "Руки-ножиці"

Цього разу салон обікрали діти.

Прочитати новину
14 лютого

Негідник забезпечив 10-річній дитині кримінальне майбутнє

Пішов на злочин з дитиною.

Прочитати новину
14 лютого

На Тячівщині "мажор" під "кайфом" та зі зброєю дратував поліцейських (фото)

Порушував ПДР.

Прочитати новину
14 лютого

Щоб врятувати сина від "тюрми", мати дала аферисту хабара 2 000 доларів

Він сам за ними приїхав...

Прочитати новину
13 лютого

На Ужгородщині грабіжник вирвав велосипед з рук власника

Чоловік не приховав ні планів, ні обличчя

Прочитати новину
13 лютого

В Одесі поліцейських викрили на збуті та вживанні наркотиків

В управлінні проводять обшук

Прочитати новину
«[1]23...1068»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.