Кримінальні новини

20 вересня

На Ужгородщині затримали веселу компанію

З алкоголем та наркотиками на автобусній зупинці.

Прочитати новину
20 вересня

"Рокове" затримання злочинців відбулось у столиці Підкарпатської України (ФОТО)

Злочинці уже підготувались до зимових серій крадіжок на великі суми.

Прочитати новину
20 вересня

У Берегові 10-річна дівчинка потрапила під колеса "п’яного" авто (ФОТО)

А винуватець події одразу влетів на місцеве кладовище... живим.

Прочитати новину
19 вересня

Убийца 30-летнего Опаленика, как и раньше, находится в бегах...

А вот его сын, который, по утверждению свидетелей, поджигал автомобиль, в зале Ужгородского горрайонного суда все же оказался. Суд приговорил его к 4-х годам заключения, назначив испытательный срок в 2 года.

Прочитати новину
19 вересня

Дії посадових осіб КП призвели до втрат на суму майже 150 тисяч гривень

За вказаним фактом прокуратурою Закарпатською сьогодні, 19 вересня, розпочато кримінальне провадження.

Прочитати новину
19 вересня

Українці! Пильнуйте своє майно у потягах!

Під час проїзду в поїзді №14 сполученням «Ужгород – Київ» у вагоні жінка виявила крадіжку грошей у сумі 600 гривень.

Прочитати новину
19 вересня

Проводники нелагалов через границу в ЕС пытались уйти на автомобиле от погони!

Обох их, а также задержанную групу мигрантов и транспортное средство доставлено в зону расположения закарпатских пограничников.

Прочитати новину
19 вересня

"Шахрайські" новини з Закарпаття

Повідомлення-"блискавка" від Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.

Прочитати новину
18 вересня

110 наркотаблеток нашли таможенники в заказном письме!

Как показали результаты экспертизы, проведенной в Закарпатье, в состав изъятых таблеток входит наркотическое средство психотропного действия.

Прочитати новину
18 вересня

Здобич "домушника" - 15 тисяч доларів США та ноутбук

Кримінальне "шоу" в обласному центрі.

Прочитати новину
«[1]23...754»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.