Кримінальні новини

27 серпня

"Конфуз" приключився зі злочинцем у місті над Латорицею!

Те, як 50-літній мукачівець умикнув із магазину електроінструмент, зафільмували на камеру.

Прочитати новину
27 серпня

Хто вчинив замах на життя народного обранця з Ужгорода?

О 1-й годині ночі 27 серпня в міліцію по телефону "102" надійшло повідомлення від 46-річного мешканця м.Ужгорода, приватного підприємця та депутата міської ради. Заявник повідомив про те, що на його будинку по місцю проживання невідома особа невідомим предметом пошкодила вітражне скло.

Прочитати новину
27 серпня

Хто підпалив дерев’яну диво-корчму в Боздоському парку? (ВІДЕО)

Харчувальний заклад згорів уночі. Зараз міліція та МНС встановлюють причину пожежі.

Прочитати новину
26 серпня

Замість давальницької сировини — товари від "Baldinini", "Givenchy", "Fendi", "Roberto Rossi"...

Все це було виявлено в автомобілі на кордоні Закарпаття з Угорщиною. Всі вищеперераховані товари вироблені в Італії та Франції.

Прочитати новину
26 серпня

В международном вагоне нашли ..."клад"!

Обстоятельства данного события в международном поезде из Закарпатья в Венгрию выясняются. Сам "клад", который оказался табачным, находился между хребтовой балкой вагона и люком.

Прочитати новину
25 серпня

Дуету злодіїв сьогодні ввечері не пофартило!

Господар квартири, до якої вони збиралися "по-тихому" вдертися, виявився вдома, і двоє крадіїв-невдах кинулися навтіки - у різні боки.

Прочитати новину
25 серпня

У місті Лева та його околицях стражі доріг влаштували перегони за втікачем-закарпатцем!

Намагаючись втекти, порушник навіть протаранив службове авто, тому правоохоронцям довелося стріляти по колесах, щоб зупинити невгамовного водія. Спіймали горе-гонщика аж поблизу міста Кам’янка-Бузька.

Прочитати новину
25 серпня

Львівщина ледве не стала новим наркоканалом для "колумбійської мафії"!

Під час поглибленого огляду автомобіля спільною прикордонно-митною групою у пункті пропуску в сусідній із Закарпаттям Львівській області в присутності співробітників СБУ із прикордонною службовою собакою Рексом у спеціально виготовленій у подвійному днищі салону автомобіля схованці виявлено фасовану в поліетиленові пакети речовину сіро-зеленого кольору загальною вагою ...257 кг 400 грамів!

Прочитати новину
25 серпня

Львовские "беркутовцы" стреляли на поражение!?

Водительская дверца одной из машин прострелена прямо напротив водителя. Выходное отверстие - в районе грудной клетки водителя. Следы пороха у входного отверстия и траектория свидетельствуют о том, что выстрел был произведен с 2-3 метров...

Прочитати новину
22 серпня

Донька жорстоко побила ногами рідну матір!

Закарпатська молодиця прийшла до хати напідпитку. Мати, звісно, почала її лаяти. Остання, довго не думаючи, повалила рідну людину на землю та почала бити ногами. Потерпіла не змовчала і звернулася до правоохоронців.

Прочитати новину
«[1]23...745»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.