Кримінальні новини

29 травня

Угорець намагався вивезти з України 930 пачок "лівих" сигарет (фото)

Контрабандний тютюн знаходився у спеціально облаштованій схованці паливного баку.

Прочитати новину
29 травня

Росіянин намагався підкупити закарпатського прикордонника

Мізерною сумою...)

Прочитати новину
29 травня

Щоб зупинити контрабандиста, прикордонникам довелось застосувати вогнепальну зброю

Наряд був змушений здійснити постріл в бік втікача.

Прочитати новину
29 травня

Інцидент на КПП "Ужгород". Українець "прорвався" без дозволу і втік від прикордонників на елітній автівці

Автівку та водія розшукують.

Прочитати новину
29 травня

10 нелегалів затримали біля кордону з ЄС (фото)

Із різних країн і без документів.

Прочитати новину
29 травня

На Донбасі бої на всій лінії фронту

Військові і сепаратисти повідомляють про обстріли і бої на всій лінії розмежування. Ситуація на Донбасі залишається складною, на деяких ділянках збільшилася кількість обстрілів. Так, за минулу добу зафіксовано 30 обстрілів, зокрема, 13 - на Донецькому, 12 - на Маріупольському і 5 - на Луганському напрямках, повідомляє прес-центр штабу АТО

Прочитати новину
29 травня

Неповнолітні злодії проникли у гараж ужгородця

Там їх і зловили правоохоронці.

Прочитати новину
28 травня

Убивці виноградівця загрожує найсуворіше покарання

За навмисне вбивство заплатить по повній

Прочитати новину
28 травня

В Ужгороді вилучили наркотиків на більш ніж 10 тисяч гривень

"Улов" за добу

Прочитати новину
28 травня

У Виноградові психічно неврівноважений вбив чоловіка

Помста

Прочитати новину
«[1]23...1157»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.