Кримінальні новини

01 серпня

Неадекватного пияка ледве втихомирили!

Правоохоронцям Закарпаття довелося вивести "клієнта" з "пітєйного" закладу у місті над Латорицею та викликати міліцейську слідчо-оперативну групу.

Прочитати новину
01 серпня

Розбійне "тріо" сяде за грати на Закарпатті

Як встановлено в ході досудового розслідування, троє мешканців Грушева здійснили розбійний напад на місцеву жінку-приватного підприємця, в ході якого заволоділи автомобілем «Шкода-Суперб», ювелірними виробами та іншими матеріальними цінностями потерпілої.

Прочитати новину
01 серпня

Близькі на Закарпатті пересварилися до ...смерті!

Кривава драма сталася в селі Кольчино Мукачівського району.

Прочитати новину
01 серпня

Скільки людей пішло "наліво" біля пункту пропуску "Ужгород"?

До прикордонного знаку "317" на українсько-словацькому кордоні?

Прочитати новину
31 липня

Сільрада на Срібній Землі не мала права віддавати приватникам землю разом ..з дамбою!

Прокуратура обурилась фактом передачі сільському краянину у власність земельні ділянки загальною площею 1,0353 га.

Прочитати новину
31 липня

Коли ж побачимо закарпатського сепаратиста на лаві підсудних?

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо нього вже погоджено та скеровано до Ужгородського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Прочитати новину
31 липня

Кавказький дует затримали на шляху до Словаччини

Зробила це оперативна група Чопського прикордонного загону.

Прочитати новину
31 липня

Страшна зброя порізала краянину ногу!

Добре, що не вбила.

Прочитати новину
31 липня

Автовор был таким удовлетворенным, что ...сильно задремал!

В соседнем Прикарпатье угнанный автомобиль нашли на полевой дороге за селом. В салоне машины, как оказалось, спал молодой автовор, на поверку оказавшийся пьяным.

Прочитати новину
31 липня

А ми знайдемо вас ...за запахом!

Якщо бути зовсім правильним - за його слідом. Цьому вчить такий науковий метод як криіналістична одорологія.

Прочитати новину
«[1]23...733»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.