Кримінальні новини

21 жовтня

Правоохоронці перевіряють десятки повідомлень про діяльність "політичних бариг"

Шарнанич просить надавати фото та відео-докази підкупу виборців.

Прочитати новину
21 жовтня

У берегівчанки виявили цілий ботанічний сад крадених декоративних деревцят (ФОТО)

В одних клептоманія, а у других - деревоманія.

Прочитати новину
21 жовтня

Шахраї вкрали у закарпатця чверть мільйона

Спустошили рахунок без будь-яких проблем.

Прочитати новину
21 жовтня

У Ракошині міліціонери відшукали неповнолітнього злочинця

Вперше у житті хлопчина матиме справу із законом.

Прочитати новину
21 жовтня

"Іловайський котел" спричинили неадекватні дії Гелетея та Муженка, - слідча комісія

Закарпатський міністр "скалив" зуби на всі новини про реальну обстановку у зоні АТО і загрожував бійцям кримінальним переслідуванням.

Прочитати новину
21 жовтня

На Мукачівщині жінка загинула під колесами російського легковика (ФОТО)

Лікарі не змогли нічим зарадити потерпілій.

Прочитати новину
21 жовтня

На Берегівщині вивчають індивідуальність та мислення злочинця

І за ґрати кидати не поспішають.

Прочитати новину
21 жовтня

На Закарпатті хвиля нищення агітаційних бордів не вщухає (ФОТО)

Факти пошкодження найбільше фіксують в Ужгороді, менше - у районах.

Прочитати новину
21 жовтня

У Києві затримали осіб, що протягом 5 років підшуковували українців "на органи"

Відправляли "живий товар" до країн Азії та Латинської Америки.

Прочитати новину
21 жовтня

У електропотязі, що слідував з Мукачева, знайшли зброю

Патрульні виявили її уже на кінцевій станції.

Прочитати новину
«[1]23...766»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.