Кримінальні новини

24 серпня

На Хустщині вкрали автомобіль

Авто знайшли аж на Міжгірщині

Прочитати новину
24 серпня

У Тячеві боєць прийшов до лікарні озброєний гранатою

Вирішив підлікуватись

Прочитати новину
23 серпня

Посадовці на Закарпатті не соромляться підробляти документи

І багатьом це сходить з рук.

Прочитати новину
23 серпня

Закарпатцю, який вбив молоду пару, оголошено про підозру

Він спричинив ДТП та втік.

Прочитати новину
23 серпня

На Закарпатті затримали п'яного депутата за кермом

Влада розбещує...

Прочитати новину
23 серпня

Масовим отруєнням людей зайнялись прокурори

Адже хтось має відповісти за таку недбалість

Прочитати новину
23 серпня

Щодо вимагання хабарів в Ужгородському пологовому будинку

Цим питанням зайнялись прокурори.

Прочитати новину
23 серпня

11-класники викрали чужий скутер

Неповнолітні злодії.

Прочитати новину
23 серпня

На Закарпатті виявили несанкціоновану врізку в нафтопровід (фото)

Крадіїв застали "на гарячому", але вони втекли, кинувши техніку, бочки та автомобіль.

Прочитати новину
23 серпня

Мешканку закарпатської "Рубльовки" обікрали на 75 тисяч гривень

Знали, куди йдуть...

Прочитати новину
«[1]23...1222»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.