Кримінальні новини

01 листопада

Шестеро диверсантів готували підрив міжнародної "труби" в Карпатах!

Зробити це їм не дозволила тільки пильність місцевих мешканців, котрі повідомили правоохоронцям про появу групи невідомих.

Прочитати новину
31 жовтня

73-річна закарпатка намагалась провезти наркотики

Поважний вік не врятував.

Прочитати новину
31 жовтня

У Мукачеві ледь не під носом продавця обікрали магазин

Без зброї... тихо... скориставшись необачністю...

Прочитати новину
30 жовтня

Власними "Кулібінами" талановита Срібна Земля!

Навіть якщо їхня винахідливість спрямована у кримінальне "русло"...

Прочитати новину
30 жовтня

Іноземний "дует" стверджує, що українець украв у них чверть мільйона "зелених"!

Зараз міліція гірської рахівщини перевіряє інформацію іноземців та встановлює всі обставини крадіжки...

Прочитати новину
30 жовтня

Державний архів зазнав нападу вандала!

Як з’ясувалося, до кримінального правопорушення причетний 24-річний місцевий житель, який вже мав проблеми із законом й провів кілька років у місцях позбавлення волі за аналогічний злочин.

Прочитати новину
30 жовтня

"Лісові" пригоди чоловіка фінішували ...в міліції!

І все — через "гарячіі" знахідки.

Прочитати новину
30 жовтня

Анонім повідомив про вибухівку в будівлі однієї з судових установ Закарпаття

На місце подій вже виїхали експерти та слідчо-оперативна група

Прочитати новину
30 жовтня

Угорець "згорів" на кордоні разом із дюжиною ящиків контрабандних сигарет!

Загалом іноземець "влетів" на 89 тисяч гривень плюс автівка у 115 тисяч гривень.

Прочитати новину
30 жовтня

Мільйонні конкурсні торги відбулися з порушенням Закону

На цьому наполягає прокуратура, попередньо вивчивши матеріали тендерної документації з державних закупівель робіт Комітету з конкурсних торгів м.Ужгород та послуг за державні кошти.

Прочитати новину
«[1]23...771»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.