Кримінальні новини

01 вересня

Громадянка сусідньої країни везла через кордон пігулки без дозвільних документів

Водночас вона не заявила митному органу Закарпаття точні відомості про переміщувані через митний кордон предмети, які підлягають обов’язковому декларуванню та обмежені до переміщення через митний кордон України.

Прочитати новину
01 вересня

Керівник приватного підприємства намахлював на кількасот тисяч гривень

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Закарпатській області закінчено досудове розслідування відносно директора одного з приватних підприємств, яке здійснює діяльність на ринку нафти та газу.

Прочитати новину
01 вересня

"Таємному" закарпатцю загрожує тюремний строк - від 5 до 10 років

Хабарника в погонах СБУ затримали його «на гарячому» під час отримання ним другої частини раніше обумовленої суми хабара в одному з ресторанів обласного центру Закарпаття.

Прочитати новину
01 вересня

"Жигулі" вкрали від диско-клубу задля ..."гуманно-грошових" інтересів!

Кримінальна НП зафіксована у закарпатському селищі Королево.

Прочитати новину
01 вересня

Дует у масках напав та викрав гроші із каси заправки в Карпатах

А потім втік у невідомому напрямку!

Прочитати новину
01 вересня

"Зелені берети" поставили під сумнів справжність ідентифікаційної карти громадянина Іспанії

З цією карткою невідомий намагався використати для того, аби потрапити до Іспанії.

Прочитати новину
31 серпня

У Сніжному сепаратисти до смерті закатували воєнкома

У Сніжному Донецької області терористи до смерті закатували воєнкома Амвросіївського району, підполковника Володимира Московку. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України в неділю, 31 серпня.

Прочитати новину
30 серпня

Невідомі провокатори вчиняють аморальні акти щодо національної гідності угорців Срібної Землі

Провокатори поглумилися над прапором угорців на горі у Карпатах. Понівечений провокаторами національний стяг замінено на новий і його встановлено більш недосяжно для вандалів.

Прочитати новину
29 серпня

В угорськомовному Берегсазі "опустили" гостя зі столиці

Вкрали не якусь "дрібничку", а особистих речей на шість тисяч у прерахунку на українські грошові знаки.

Прочитати новину
29 серпня

Іноземця "відметелили" в ужгородському кафе!

Кримінальна подія сталася на сумновідомій вулиці Бородіна з його "П'яним базаром" у вечірній час.

Прочитати новину
«[1]23...747»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.